Spokojení klienti

Hlavní důvod mojí práce je Vaše spokojenost a dosažení cíle, který si určíte.

Peťka se obula do cvičení s velkou vervou. Přes počáteční obavy jsme zařadili 2-3 tréninky týdně,do toho měla 2x týdně aerobní aktivitu. Tohle byl však jen začátek - museli jsme upravit stravu a úplně omezit alkohol. Petra si dala za cíl zhubnout do léta na 72kg, což při spravné životosprávě bylo realné. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a za období 4 měsíců jsme se dostali z 82kg na 70kg, z toho bylo více, než 10kg tuku!
Peťa
Janča měla v roce 2018 jasnou vizi a to dostat se na Českou Miss, což se ji povedlo. Následně jsme 3 měsíce pracovali na tom, aby vypadala co nejvíce podle svých představ - dodržovala striktní jídelníček, který jsme upravili na energetický příjem kolem 4200kJ, 2-3 tréninky/týdně se mnou a do toho zařazovala 2 x týdně běh.

Za celou tu dobu se nám podařilo eliminovat tuk -3kg, obvod v pase šel dolů o 5 cm a celkově se ji zrychlil metabolismus – takže vše co snědla, dokonale spálila. Když se ji povedlo vyladit formu na Českou Miss a uspět v ní, byla to pro mě skvělá zpětná vazba, že to co dělám, má opravdu smysl!
Janča
Honza byl můj klient, když jsme začali, tak měl 99kg a první stupeň obezity. Domluvili jsme se na spolupráci a na konci září jsme to rozjeli. Začátky byly opravdu krusne, hlavně pro Honzu, který už několik let nesportoval. Když si stoupl na váhu po třech týdnech a zjistil, ze má dole pouze 1kg váhy, musel jsem jej uklidňovat, ze práce kterou děláme má opravdu smysl. A taky měla.

Progres byl znát u každého společného cvičení, Honza pravidelně 2-3x týdne k tomu běhal, dodržoval jídelníček a zivotospravu.  Výsledek byl, ze v dubnu na měření měl pouze 78kg, z toho -20kg tuku. Za pouhých 7 měsíců práce dal dolu 21kg. Vyvrcholenim našeho úsilí bylo zabehnutu si 1/2 maratonu v Olomouci, v půlce června. Honza atakoval hranici 2 hodin, což si nedokázal před rokem ani představit.
Honza

KONTAKTUJTE MĚ

spoluprace@bodytransformation007.cz